02.01.18

Топ-5 літературних перемог 2017 року

Літературні перемоги минулого року, пов’язані із Сумщиною і сумчанами, зібрала Надія Подоляка на своєму блозі "Сумщина видавнича"...


  1. 15 грудня 2017 року книга Анни Коршунової «Комп і компанія» (Київ: Час майстрів, 2017) визнана кращою у номінації «Дитяча Книга року ВВС-2017».
  2. 20 грудня відбулося врочисте вшанування лауреатів Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії за 2017 рік. Премія 2017 року у номінації «Художня література» була вручена члену НСПУ Віктору Скакуну, в номінації «Журналістика» премію отримав член НСЖУ Олександр Козирь, Члену Національної спілки краєзнавців України Валерію Власенку рішенням журі премія присуджена в номінації «Краєзнавство».
  3. 27 травня в м. Ірпінь відбувся перший книжковий фестиваль «Irpin BookFest». На фестивалі було визначено лауреатів премії «Літературний Олімп». У номінації «Літературний портрет» диплом лауреата отримала Антонія Цвід за книгу «Возлюбленик муз і грацій».
  4. Згідно з рішенням журі Всеукраїнської літературної премії «Благовіст» Національної спілки письменників України у номінації «Перша книжка» лауреатом 2017 року стала Надія Позняк за збірку «Шкіра».
  5. Книга «Усміхайся, сонечко!» Світлани Петренко на Третьому Всеукраїнському конкурсі ім. Леся Мартовича у м. Жовква отримала диплом першого ступеня у номінації «Дитяча книга». Малюнки до віршів намалювали діти НВК-42 м. Суми.