Читальний зал запрошує :)
Запрошуємо наших читачів і тих, хто хоче ними бути, на свіженькі книжкові новинки! Огляд книжкових смаколиків - в дописі бібліотекаря читального залу ЦМБ ім.Т. Шевченка Наталі Устименко.
Отримали перші 6 томів 10-титомника: «Птахи, «Риби», «Комахи», «Земноводні», «Плазуни», «Ссавці».
Класика жанру. Буде цікаво всім - від школярів і студентів до любителів і знатоків флори і фауни!
Медіна, Д. Правила розвитку мозку дитини [Текст] : як виховати розумну та щасливу дитину від народження до п’яти / Д. Медіна ; пер. з англ. Т. Рабчак. - вид. 2-е, випр. - К. : Наш формат, 2016. - 320 с.
Автор книги – молекулярний біолог і двічі батько, отже предметом володіє досконало. І ділиться своїми знаннями і досвідом стосовно багатьох питань:
- чи здатна музика Моцарта для ще ненародженої дитини покращити її майбутні математичні здібності;
- чи збільшує словниковий запас немовляти перегляд мовних програм;
- чи покращує пам’ять гінкгобілоба;
- що визначають IQ тести – ваш розум чи вашу здатність проходити ці тести;
- що більше впливає на майбутнє дитини – генетика чи виховання тощо.
Герасим'юк, О. Розстрільний календар [Текст] / В. Герасим'юк. - Х. : Кн. клуб сімейного дозвілля, 2017. - 432 с.
«Ця книжка… є частиною великої роботиз повернення пам’яті про закатованих і загиблих українців у часи компартійно-радянської системи. Маємо надію, що наша спільна з фаховими істориками, волонтерами й журналістами робота не лише сприятиме поширенню страшної правди про злочини радянської влади, але й допоможе змінити ставлення до сучасних в’язнів… Змінити ставлення українців до смерті, аби не лише безпрецедентні жахи змушували нас звертати увагу на законність, а щоб ми кожного дня вимагали законності – від усіх. Аби ми відкрили очі на смерть, Перестали її боятись. І стали нарешті живими». Олена Герасим’юк.
Олесь Бердник, Ірина Ратушинська, Георгій Гонгадзе, Остап Вишня, Семен Глузман, Михайло Драй-Хмара, В’ясеслав Чорновіл та ще десятки прізвищ у коротких історіях про арешти, засудження, смерть…
Палій, О. Короткий курс історії України [Текст] / О. Палій. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. - 464 с. : іл.
В цій книзі «...за кожною сторінкою – небокрай людського досвіду».
Неймовірна кількість ілюстрацій. Висвітлюється новітня історія України у розділах: «Революція Гідності», «Окупація Криму Росією», «Агресія Росії на Донбасі».
Сушинський, Б. І. Князі та полководці Стародавньої України [Текст]. Т. 1 / Б. І. Сушинський. - К. : Арій, 2016. - 472 с. : іл.
Богдан Сушинський «Князі та полководці Стародавньої України». Історико-літературні есе про відомих, маловідомих або й зовсім невідомих широкому загалу військових та громадсько-політичних діячів України ІХ – ХІ століть.
Файзулін, Я. Україна у вогни минулого століття [Текст] : постаті, факти, версії / Я. Файзулін, В. Гінда. - Х. : Кн. клуб сімейного дозвілля, 2015. - 352 с. : іл
Це збірка вибраних статей з журналу «Країна». У цих статтях - маловідомі факти про відомих людей, історичні події та життя простих людей минулого стріччя: про Олевську республіку, Івана Піддубного, Євгена Конвальця, про життя у повстанських криївках, про неправду в мемуарах командирів партизанських загонів та ін.
Українська мова на сучасному етапі – живе чи виживає. Як подолати тотальне «зросійщення». Елементарні вимоги до культури мови та «Українсько-російський етимологічний словник» - все це можна знайти у цій книзі.
Ушкалов, Л. Що таке українська література [Текст] : есеї / Л. Ушкалов. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2016. - 352 с.
Ушкалов, Л. Що таке українська література [Текст] : есеї / Л. Ушкалов. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2016. - 352 с.
45 есеїв, які вперше побачили світ на сторінках «України молодої» у рубриці «Уроки літератури». Про класиків, відомих та не зовсім відомих авторів – по-перше, - як про серйозних творців мистецтва, які пишуть про українську душу, самотність, Бога, політику, пошуки себе, а по-друге, - як про звичайних людей, які грають у футбол, бачать сни, п’ють вино іт. ін.
Завітайте до нас, вибирайте і читайте!!!
Чекаємо на вас!
Наталія Устименко,
біб-кар чит. залу ЦМБ ім. Т. Шевченка
біб-кар чит. залу ЦМБ ім. Т. Шевченка
Немає коментарів:
Дописати коментар