09.10.17

Граняни приймають поетесу із Гадяча

Сьомого жовтня в затишних стінах Центральної міської бібліотеки ім. Т. Шевченка відбулося чергове засідання літературно-мистецького клубу «Грань».

Куратор клубу Антоніна Колієнко познайомила всіх присутніх з творчістю Володимира Яворівського. 

Володимир Яворівський – відомий український письменник, був депутатом України I, II, IV, V та VI скликань, головою Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. Письменнику присвоєно звання академіка Міжнародної академії науки, освіти, промисловості і мистецтва США. 


Також він нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка за повість «Вічні Кортеліси». Його передачу «20 хвилин з Володимиром Яворівським» дуже цінують і завжди ждуть українці і зарубіжжя, задають питання.

Про творчі здобутки Володимира Яворівського додали відомостей Микола Ремньов, Віталій Меланич і Ольга Воробьова.Присутню на засіданні поетесу із Ромен Тетяну Лісненко привітали з вступом в КЛУ (Конгресс літераторів України). 

Поетеса із Гадяча Раїса Коваленко ознайомила всіх присутніх з своєю творчістю. 

Оповідання про Афганістан сподобалось присутнім своєю правдивістю, манерою написання, професіоналізмом і викликало бурю емоцій у гранян. Вірші також були прослухані з цікавістю і були по гідному оцінені оплесками. Раїсу Коваленко запросили до вступу в «Грань».

Свої вірші також прочитали граняни Олександр Сердюченко, Валентина Кривенчук, Тетяна Лісненко, Микола Балабан, Ольга Воробьова, Альбіна Батуріна, Луіза Крівопішина, Ірина Булахова, Тетяна Прус, Олег Шрамко, Ольга Нестеренко, Віталій Меланич.

Керівник літературно-мистецького клубу «Грань»
Віталій Меланич