Літературний клуб "Грань"

 

5 березня 2013 року Сумським обласним відділенням Міжрегіональної спілки письменників України і Центральноою міською бібліотекою імені Т. Г. Шевченка було створено літературно-мистецький клуб "Сумське слово".  Згодом назва змінилася. Наразі клуб має назву "ГРАНЬ"

 
Сьогодні до клубу "Грань" входить близько тридцяти поетів і прозаїків, які проживають в Сумській області. Всі вони різні за віком, але об'єднані натхненням і поривом викласти своі думки на папері. 

Він налічує у своєму складі близько тридцяти поетів і прозаїків, проводить значну роботу по популяризації творчості вітчизняних і зарубіжних майстрів слова.Особлива увага приділяється творам письменників місцевого відділення МСПУ.

Творчий доробок у кожного різний: хтось видав лише одну книгу, а в когось іх вже надруковано більше десяти. Ряди членів клубу постійно поповнюються і він відкритий для нових творчих особистостей.

Серед активних членів клубу - Тетяна Прус, Надія Фурзенко, Марина Реух, Юрій Ош, Іван ЛІВ, С. Я. Сокуренко. Очолює клуб голова Сумського обласного відділення МСПУ М.О.Ремньов.
 
"Грань" проводить значну роботу з популяризації творчості вітчизняних і зарубіжних майстрів слова. Це і поетичні зустрічі, і літературні години, і тематичні засідання, і виставки та огляди літератури.  "ГРАНЬ": 5 років від дня заснування Визнання в любові: засідання клубу "Грань" і Сумського відділення МСПУ з приводу 5-річної діяльності
Докладніше про роботу клубу "ГРАНЬ"...


***

Учасники літературно-мистецького клубу "ГРАНЬ" 


РЕМНЬОВ Микола Омелянович
 
керівник літературно-мистецього об"єднання "ГРАНЬ"

***
  • Вибрані твори (Воробьишко, Лучики-Ключики, Солнышко или Крем-брюле и др.)
 

Всі друковані твори авторів літературно-мистецького клубу "ГРАНЬ" знаходяться у відділі абонементу для дорослих ЦМБ ім. Т.Шевченка
 
Запрошуємо вас! Книги чекають на своїх читачів! :-))


 ***

Харківський міст: Альманах. - № 9
Автори клубу "Грань" у 9-му випуску альманаху "ХАРКІВСЬКИЙ МІСТ" (органі Харківської обласної організації Всеукраїнського творчого союзу "Конгрес літераторів України" і Міжрегіонального союзу письменників) - Р. "НАШИ ГОСТИ":