24.12.17

А у нас - знову новинки!Запрошує читальний зал ЦМБ ім. Т. Шевченка

Шановні наші читачі! А у нас - знову новинки!
Ознайомтесь, будь ласка, і, якщо зацікавились, завітайте до читального залу по книжковий «свіжачок».
Кирило Галушко «Український націоналізм
Короткий курс з історії України» Дуже короткий виклад формування українства та української національної ідеї. Стане у нагоді зокрема абітурієнтам, «адже свого часу Кирило Галушко був суперуспішним репетитором».


Сірз В., Сірз Д. «Корисні жири омега-3. 

Здорове харчування для всієї родини». У книзі викладено результати досліджень впливу жирів омега-3 на організм. Автори стверджують, що дозоване вживання цих жирів – це розумний мозок, здорове серце, чіткий зір, гарний настрій та ще дещо корисне…Соловей К., Гавриленко Т, Єрко М. Грудне вигодовування: секрети і секретики. 

Серія «Школа мудрих батьків» поповнилася виданням, яке містить у собі більше сотні відповідей на запитання молодих мам із заданої теми.


Левко Легкий «Футбол. Історія та статистика. Енциклопедичний довідник

Унікальне, перше в Україні довідкове видання з історії світового футболу.
 Євген Товстуха. Чари зела чудодійного. 

Книга для українців, які хочуть бути здоровими і жити у злагоді з власним тілом та природою.

 
Іван Шавель. Цілющі рослини України. 

Тут систематизовані й описані 872 рослини України (є кольорові малюнки), що мають цілющі властивості. Також можна знайти інформацію про склад рослин, коли і як їх збирати і застосовувати.
 


 

Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві. 


Як не загубитись у вирі інформації і навчитись її перевіряти, відрізняти правду від вимислу і убезпечити себе. А також про особливості ЗМІ та суспільного мовлення в Україні.
 
Все про серце. Науково-популярний довідник клініки Мейо. 

Автори – фахівці всесвітньовідомої американської клініки Мейо. Живою мовою детально висвітлені профілактика, діагностика та лікування серцево-судинних захворювань. Є практичні поради, як вберегтися від подібних захворювань. Не обійшли увагою й найновіші методи лікування у даній галузі медицини. Чекаємо на вас!


Наталія Устименко,  
відділ чит.залів ЦМБ ім. Т.Шевченка