Як виявляється, це ще і модно, бо вони можуть слугувати не тільки для навчання і розваги, а бути брендовим знаком відомих дизанерів.
Традиція
проведення модних показів, фотозйомок та інших світських заходів існує в
багатьох великих бібліотеках світу. Найкрасивіші та найвідоміші бібліотеки Європи та
Америки надають зали для модельєрів, фотографів, музикантів та
художників.
Демонстрації модних колекцій найвідоміших світових брендів, таких як Мало, Енн
Клейн, Y & K, Dolce&Gabbana та інших регулярно проходять в залах Нью-Йоркської публічної бібліотеки, Бібліотеці Оксфордського університету, Британській бібліотеці і, навіть, в Бібліотеці Конгреса США та інших визначних бібліотеках світу.
Ось наприклад, на показі першої колекції одягу, створеної в рамках співробітництва спортивного роду Puma із співачкою Ріанною, яка була представлена навесні 2017 року в Національній французькій бібліотеці в Парижі, моделі читали книги (!) та представляли одяг на імпровізованих подіумах, схожихі на бібліотечні столи із зеленими лампами.
Як бачимо, бібліотеки все більше перетворюються із простих книгосховищ на місце, де можливо все: від читання книжок, навчання і спілкування до реалізації самих сміливих творчих задумів.
Але деяким дизайнерам і цього замало. Вони вирішили використати книги не тільки для показу одягу, а і в самому його створенні.
Так, французька дизайнерка Сільві Факон шиє сукні з такими красивими тканинами і увагою до деталей, що вони прикрасять будь-який подіум.
Вона створила лінію своїх нарядів, використовуючи в оздобленні наряду різні частини старих книг.
Сільві Факон працювала над сукнями разом із дизайнером костюмів Морганом Е. Гросдендангом, а одяг, надихнутий напрямком стімпанк, тільки підкреслив неймовірну ексклюзивність витворів дизайнерки.
Думки з цього приводу висловлюються різні: хтось у захваті від креативу (та що там казати - сукні в стилі стімпанк і справді виходять дуже гарні), когось жахає таке "варварське ставлення до книг, тим більше старих".
А що думаєте ви? Можливо, все ж таки є якийсь сенс у такому книжковому використанні? Поділіться своїми думками у коментарях! Нам цікава ваша думка! :)
Немає коментарів:
Дописати коментар